עיצוב לוגו לעסק – כיצד עושים זאת נכון

ברמה הבסיסית ביותר, סמלי לוגו הם סמלים המורכבים מטקסט ותמונות שעוזרים לנו לזהות מותגים שאנחנו אוהבים. אבל הם יכולים להיות הרבה יותר מזה. לוגו טוב, הוא אבן הפינה של המותג שלכם ועל זה, אנחנו הולכים לדבר היום.

עיצוב לוגו לעסק – כיצד עושים זאת נכון

לוגו, עוזר ללקוחות להבין מה אתם עושים ומה החברה שלכם מייצגת, מי אתם ומה אתם שווים בעולם המסחר. זו אחריות רבה שמונחת על תמונה זעירה. להלן, ההגדרה מהו לוגו וכיצד להפיק ממנו את המיטב.

מהו לוגו?

לוגו הוא סמל המורכב מטקסט ותמונות המזהה של עסק מסוים. לוגו טוב, מראה מה חברה אקראית עושה ומה המותג שלה שווה.

עיצוב לוגו לעסק הוא חשוב מאוד לכל חברה ועסק. הלוגו מורכב, בדרך כלל, מסמל או סימן מותג ולוגו, יחד עם שורת טקסט הקשורה אליו, עוזרת לכל חברה לשווק את עצמה מול קהל היעד.

מה עושה לוגו?

סמלי לוגו עושים משהו אחר מלבד רק העובדה שהם נראים יפה. סמלי לוגו משרתים פונקציות רבות במכלול פעולות של מיתוג עסקי. אלה, עוזרות לכל חברה להיות יחידנית בנישא שלה.

סמל הלוגו יישאר עם החברה או העסק שלכם שנים רבות וכנראה הוא רק ישוכלל אך לא יוחלף.

הלוגו גורם לכם להתבלט בתחרות

אולי הפונקציה הבסיסית ביותר של הלוגו, היא לתת לעסק ציון ייחודי המבדיל אתכם מעסקים אחרים. זו כבר סיבה טובה מדוע תהיו חייבים לרכוש לוגו  משל עצמכם.

לוגו  חשוב במיוחד אם לעסק שלכם יש תחרות עם מתחרים אחרים. לפני שאתם פונים לעשות לוגו לעסק שלכם, חשוב שתחקרו כיצד נראים המתחרים שלכם כדי שתוכלו למצב את עצמכם מעל כולם.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.