יתרונות בניית חנות וירטואלית לעומת חנות פיזית

רבים הם היתרונות בבניית חנות וירטואלית על פני חנות פיזית הממוקמת במקום סטטי אחד ואינה זזה משם לעולם. חנות וויראלית הנמצאת ברשת, היא אינה רק באינטרנט אלא היא "מסתובבת" בכל העולם ומגיעה בדיוק לאנשים אליהם אתם מעוניינים להגיע.

יתרונות בניית חנות וירטואלית לעומת חנות פיזית

כשרוצים לבדוק את היתרונות שישנם בתחום של בניית חנות וירטואלית על פני חנויות פיזיות סטטיות, לא צריך לעשות הרבה אלא פשוט לבדוק את כמות המכירות המגיעות משתי חנויות דומות, אחת פיזית ואחת וירטואלית, ולהשוות.

אחרי שתעשו את זה, תיווכו לדעת מהר מאוד שהפערים הם עצומים מכל כך הרבה סיבות. אחת המובהקת שבהם היא אופן ההתנהלות של חנות וירטואלית על פני חנות פיזית, ויתרונותיה של הוירטואלית בכך שהיא מגיעה לכל קהל שבו אנו חפצים.

היתרונות של חנויות מקוונות לעומת חנויות פיזיות

לעתים קרובות נאמר שהמספרים מדברים בעד עצמם. אם אנו סומכים רק על קריטריונים אלה, אנו יכולים לומר שחנויות וירטואליות כבר עקפו עסקים פיזיים רבים בכמות המכירות שלהם, כל למשל ברבעון הראשון של 2016 עלו המכירות באמצעות סחר אלקטרוני כ – 22% לעומת השנה שקדמה לה.

חנות פתוחה 24 שעות ביממה

אחד היתרונות העיקריים של עסק מקוון הוא, שאתה מפר את המחסומים הפיזיים. אינך תלוי במספר האנשים העוברים ברחוב שלך או במספר עלוני הפרסום ששלחת לתיבות דואר.

אם בנאדם שגם בסיביר רוצה משהו מהחנות שלך, שכביכול מופעלת מדרום אמריקה, הוא יוכל לרכוש בה את מה שהוא רוצה ללא תלות בשעות פתיחה ובמיקום גאוגרפי כזה או אחר.

לקוחות חדשים כל שניה

האם נסעת אי פעם ואיחלת שחנות מדהימה שגילית בעבר תהיה בעיר שלך? באמצעות עסק מקומי אתה יכול רק למשוך לקוחות שמגיעים לחנות שלך באופן פיזי.

עם האינטרנט, על ידי חנות מקוונת שבונה חברת פיתוח אתרים, לא משנה איפה הלקוחות שלך נמצאים בכל רגע נתון, זה רק משנה כמה טוב יהיה המוצר שלכם. והנה עוד סיבה מספיק טובה, מדוע חנות מקוונת, רווחית יותר מחנות רגילה.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.