מג'נטו – מה זה בדיוק

כפי שאנחנו יודעים, אתרי האינטרנט עברו לשלב חדש. הם כבר לא מספקים אך ורק מידע, הם כבר לא מציעים לגולשים אך ורק תוכן. היום, דרך אתרי אינטרנט אנחנו יכולים להשתמש באמצעים וכלים שונים בשביל לבצע רכישות והזמנות של מוצרים ושירותים.

אחד הכלים שעומדים לרשותנו לצורך זה, היא מערכת מג'נטו. מערכת ייחודית שמאפשרת לנו לבצע מסחר אלקטרוני בתנאים אטרקטיביים, ובכך אנחנו יכולים להציע ללקוחות שלנו לבצע פעולות של רכישת מוצרים ושירותים, כפי שאנחנו רוצים. כך האתר שלנו, ירוויח כסף.

אנחנו יכולים להתקין את זה באמצעות אנשי מקצוע שונים, אשר מתמחים בכך, הם ידעו להתאים את המערכת לצרכים שלנו, על פי פרמטרים ופונקציות שונות, ובאופן כזה, אנחנו נוכל לספק גישה ללקוחות שלנו למוצרים ולשירותים שלנו, לבצע רכישה שלהם בצורה נוחה ובטוחה, באמצעות אמצעי תשלום שונים.

צריך לומר, שבניית החנות נעשית בהתאם לצרכים של העסק, כך שכל חנות בנויה אחרת כמובן, אך באופן כזה שיתאים לאתר שהעסק מחזיק. בין אם זה אומר כמות גדולה של עמודים, אמצעי חיפוש מתאימים, תפריטים נכונים ועוד.

למי המערכת הזאת יכולה להתאים

למעשה, כל מי שרוצה להקים מערכת מסחר אלקטרוני באתר שלו, יהיה נכון מצידו להתקין חנות כזו. היא יכולה לספק הרבה מאוד מידע וכלים, היא יכולה לספק לגולש חוויית גלישה מתאימה ועוד. השיטה היא, לייצר חנות שמותאמת לתחום שהעסק פועל בו מצד אחד, ולצרכים של הלקוחות, הגולשים מצד שני.

מן הסתם, התכנון ייעשה בשלבים מוקדמים על מנת שיהיה ניתן לאפיין בצורה נכונה את צרכי העסק, צרכי הלקוח ולבצע את ההתאמות הנדרשות לשם כך. בסופו של דבר, זה יכול להוביל ליצירת מערכת מסחר נכונה.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.