לייקים לאינטסגרם – למה זה חשוב לנו?

אינסטגרם, היא כבר הרבה יותר מרשת חברתית בה מבלים צעירים ומבוגרים במטרה לראות תמונות וסרטונים שמעלים בני משפחה, חברים, אנשים מפורסמים ומשתמשים אחרים. מדובר ברשת חברתית שפרצה מזמן את גבולות האינטרנט והפכה לכלי מאוד משמעותי וחשוב באינטרנט בכלל וכן מחוץ לרשת. 

אין עסק, בעל מקצוע, פוליטיקאי, ספורטאי או כל אישיות ציבורית או אחרת, אשר מרשים לעצמם שלא לפעול באינסטגרם. מדובר על רשת חברתית אשר הרבה פעמים אנשים מפרסמים בה הודעות חשובות, בין אם זה באופן אישי ובין אם מדובר בדברים אחרים, הרבה פעמים בתי עסק ובעלי מקצוע משווקים ומקדמים דרכה מוצרים ורעיונות, ולא פעם מה שמופיע באינסטגרם גולש גם לכלי תקשורת מסורתיים והופך לדיון ציבורי משמעותי. 

לכן יש חשיבות, הן לעצם זה שאנחנו פעילים ברשת זו והן לעצם זה שאנחנו זוכים בה לחשיפה משמעותית וגדולה. לכן אנחנו ננסה לעשות כל מה שניתן בשביל לייצר לעצמנו את החשיפה הנדרשת עבורנו. 

איך קניית לייקים יכולה לעזור לנו?

אחד הכלים לעשות את זה, היא קניית לייקים לאינסטגרם. מדובר בקנייה של לייקים באופן מרוכז, כך שבמקום שנחכה עד שכל משתמש ייתן לנו לייק עבור פרסום כזה או אחר, כל משתמש שייכנס לפוסט שלנו, יוכל לראות כמות עצומה של לייקים המופיעה תחת הפרסום שלו. ניתן ורצוי לעשות את זה בצורה מרוכזת, בין אם אנחנו מבקשים לקדם מוצר או שירות ובין אם יש לנו מטרה אחרת. 

חשוב להדגיש, הלייקים שמופיעים בפוסט שיושגו בעזרת קניית עוקבים Instapp, יכול להביא לידי כך שיותר אנשים ייחשפו אליו ואז זה ייצור באז יותר גדול באינסטגרם, כתוצאה מכך זה גם ייתכן ואנחנו נוכל ליהנות מחשיפה גדולה יותר מחוץ לרשת בכלל.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.