מה אפשר לעשות אחרי לימודי האקינג?

לימודי האקינג בישראל תורמים רבות לתלמידים שמעוניינים להתקדם לעתיד טוב יותר. לימודי האקינג מאפשרים לנו לקבל ידע רב ונדרש, להתמודד עם שלל מצבים, ולהתקבל למוסדות עבודה רציניים. מלבד זאת, נוכל להמשיך את דרכינו לבד ולפתוח חברה בצורה עצמאית. בכל מקרה, לא משנה איך תסובבו – לימודי האקינג הטובים בישראל יתרמו לנו.

להתקבל לעבודה אצל חברות הייטק

ישנם מאות חברות הייטק בישראל, ובעולם כמיליון. לא חסר איפה לעבוד, יחד עם הכשרה מתאימה נוכל להתקבל לעבודה אצל חברות הייטק גדולות ויוקרתיות. חברות הייטק רבות צמאות לאנשים חדשים בעלי תשוקה לתחום. לרוב, המשרות בחברות הייטק הם למומחי אבטחה, בודקי חדירות אינטרנט, ופנטסטרים. מקום עבודה רציני ומשמעותי יקבל אתכם בהתאם ללימודים שרכשתם, להכשרה הגבוהה, ולציונים הפרקטיים.

לעבוד תחת חברות מפתח בעולם – גוגל, NSO, ואחרים

חברות סייבר, חברות אבטחה, ומותגים גדולים בעולם כמו: פייסבוק, גוגל, NSO, ואפילו מותגים הקשורים לעולם הבית החכם. כל אלה מגייסים עובדים ומעוניינים בבשר השווה ביותר. אם למדתם את תחום הסייבר, ייתכן שיש לכם את מה שנדרש למשימות שחברות אלה מבצעות על בסיס יומי. חברות כמו גוגל ו- NSO נחשבות כאגדה בתחומי הסייבר והאבטחת המידע. אם אתם מעוניינים להגיע למקומות הגבוהים ביותר, אלה הם שני החברות שאתם צריכים לשלוח אליהם את קורות החיים שלכם.

לעבוד כעצמאי ולהקים חברה לאבטחת מידע וסייבר

ישנם הרבה מאוד חברות שמחפשות אנשי מפתח מתחום אבטחת המידע ומתחומי הסייבר. הנה עוד דרך לעשות כסף לאחר הלימודים המפרכים: אתם יכולים לפתוח עסק או חברה בע"מ ולהפך לעצמאיים ומומחים בתחומכם. עבודה כעצמאי יכולה להיות עבודה מאוד כיפית, במיוחד בתחומי הסייבר והאבטחה. כעצמאיים, תוכלו לעבוד עם לקוחות בינלאומיים, עם חברות בעלי סיכון גבוה, ועם עוד עשרות לקוחות גדולים מהארץ והעולם.

לסיכום – 

אז מה אפשר לעשות אחרי לימודי האקינג המתקדמים? פשוט לצאת לעבוד, ולהתחיל את המסע הבא שלכם. דרך נוספת לעבודה כאיש סייבר, הוא פשוט להעניק שירותים צדדים לחברות ענק – כמו בודקי אבטחה. ובנוסף, לעבוד עם חברות שמפתחות מוצרי אינטרנט חדשניים, מערכות לניהול מידע, ולספק להם בדיקות שונות. בתמורה לזה, תקבלו תגמול שמשתנה בין 2,000$-5,000$ – הכל תלוי כמה חפרתם, וכמה מצאתם.

מעוניינים לעבוד בתחומי הסייבר והאבטחה? התחילו עוד היום לימודי סייבר בשיא סקיוריטי, כי זה אף פעם לא מאוחר. 

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.