מעצבת גרפית

בעבר, עיצוב שלטים היה דבר שהתבצע בעיקר על ידי בתי הדפוס. שלט פרסומי היה נשלח לבית דפוס כזה או אחר על מנת שידפיסו אותו על דף נייר רגיל או איכותי יותר. כיום, בתי הדפוס עדיין פועלים בתחום שיווק ופרסום של עסקים, אך אין ספק שהעיצוב הגרפי תפס מקום של כבוד ומרבית העסקים בוחרים בעיצוב גרפי לצורך עיצוב שלטי פרסום ועוד. מעצב או מעצבת גרפית הם אנשי מקצוע רלוונטיים מאוד לעיצוב אתרים, עיצוב לוגו לבתי עסק ועוד.

מה תפקידה של מעצבת גרפית?

תפקידה של מעצבת גרפית הוא לאייר ולעצב באופן ממוחשב ובאמצעות תוכנות ייעודיות כל דבר הדורש זאת. מעצבת גרפית יכולה לעצב לוגו לעסק, היא יכולה לעצב שלטים פרסומיים או מודעות שמטרתן לפרסם עסק כלשהו, אתר אינטרנט, דפי נחיתה ועוד. כמובן שעיצוב גרפי חייב להתבצע בצורה המדויקת ביותר בהתאם לצרכים של העסק, בהתאם למסר אשר מעוניינים לשדר ובהתאם לכל פרמטר אחר. מלבד זאת, עיצוב גרפי הוא דבר אשר חייב להתבצע בכישרון רב ומתוך מקום יצירתי מאוד של המעצבת הגרפית.

עיצוב לוגו לעסקים על ידי מעצבת גרפית

אחד הדברים שמעצבת גרפית כמו שירי שפיר עיצוב גרפי עוסקת בו הוא עיצוב לוגו לעסק. עיצוב לוגו הוא תהליך אשר כולל בו ביצוע עבודת מחקר אודות המסרים שהעסק מעוניין להעביר באמצעות הלוגו, הזהות של העסק, קהל היעד של העסק ועוד. לאחר שמבצעים את המחקר וכן מבינים את הצרכים של העסק בכל הנוגע לעיצוב הלוגו, יש צורך לעצב את הלוגו בצורה הטובה ביותר. המטרה היא שלוגו ישדר לכל אדם שרואה אותו בעיזה עסק מדובר, מהם הערכים והמסרים שהוא דוגל בהם ומדוע כדאי לבחור דווקא בעסק זה כנותן השירות של הלקוח.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.