בניית אתרים – חברה או פרילנסר?

חשבתם על בניית אתר? אכן צעד בעל חשיבות רבה בעידן הנוכחי. האתר שלכם מציג את הפעילות שלכם ומציב אתכם במקום ההולם בעיני הלקוחות. בין אם אין לכם אתר בכלל ובין אם האתר שלכם מיושן – הגיע הזמן לאתר חדש. האתר החדש שלכם יתוכנן היטב ויאופיין לפרטי פרטים, כך שהוא אכן יהיה יעיל ויעשה עבורכם את העבודה.

בניית האתר – אצל מי?

מי יבנה עבורכם את האתר? כמובן שאתם צריכים בונה אתרים מקצועי שיבצע עבורכם את העבודה. אך כעת עומדות בפניכם שתי אפשרויות. אתם יכולים לפנות אל חברה שמציעה שירות של בניית אתרים ללקוחות. ואתם יכולים לפנות גם לפרילנסר. לכל אחת מבין שתי האפשרויות יש יתרונות וחסרונות.

בניית אתר אצל חברה

כאשר פונים אל חברה אפשר לומר שמתעסקים עם גוף יציב יותר, והיציבות היא כמובן ערך בעל חשיבות עבורכם, כיוון שחשוב לכם להיות בטוחים שיש לכם עסק עם גורם מקצועי ויציב שיספק לכם את המענה הנדרש לכם בשלימות. כמו כן חברה לא נעלמת ביום אחד ויש לכם תמיד אפשרות לחזור אל החברה במקרה של תקלה או צורך בשדרוג. יתרון נוסף הוא העובדה שבחברה יש מספר עובדים שלכל אחד מהם יש מומחיות משלו, וכל אחד תורם את חלקו להקמת האתר שלכם. כמו כן ייבחרו את השפה ואת הטכנולוגיות המתאימות לאתר שלכם מבין מגוון אפשרויות עכשווי. שכן ככל שמספר העובדים גדולה יותר כך הידע המקצועי והיכולות העכשוויות רבות יותר. אך מנגד אצל חברה אתם לא לגמרי יכולים לדעת מי יבנה עבורכם את האתר ומהן היכולות המקצועיות שלו. כי החברה כוללת בתוכה מספר עובדים. לא פעם אנשים חשים כי הפרויקט שלהם לא מושקע מספיק והוא הונח בידיים של איש פיתוח מתחיל. חסרון נוסף הוא עניין המחיר, יש מקרים בהם חברות לבניית אתרים עשויות לגבות מחירים יקרים יותר מפרילנסר תמורת העבודה. יש שיגידו כי יש תמורה למחיר ויש שיאמרו כי זה כסף שאתם מבזבזים לחינם.

בניית אתר אצל פרילנסר

כאשר פונים אל פרילנסר אי אפשר לדעת מראש מה עומד להתרחש. כי אין לכם יכולת לבחון אותו ולבדוק את הכישורים ואת הידע שלו. אמנם אתם כן יכולים להתרשם מביקורים באתרים שהוא בנה בעבר, אבל מעבר לזה היכולת שלכם מוגבלת. חסרון נוסף הוא העובדה שאתם לא יודעים בדיוק עם מי יש לכם עסק וכמה זמן כל הסיפור הזה יתמשך. אין לכם אמת מידה כי מדובר על אדם פרטי ואין שום גוף רשמי מאחוריו. אבל מצד שני במקרים רבים פרילנסר חותר להשיג תוצאות מושלמות ולספק תוצאה משביעת רצון. יתרון נוסף הוא העובדה שהפרילנסר יהיה לרוב שקוע בפרויקט שלכם מתחילה ועד סוף במטרה להשלים אותו בהקדם.

אז מה אתם עומדים לעשות? אכן דילמה של ממש. בכל מקרה זכרו – עליכם לבחור גורם מקצועי שאתם נותנים בו אימון. גורם כזה יוכל לבנות לכם את האתר המוצלח והמתאים בתהליך נעים ואינטנסיבי. בין אם הוא פרילנסר ובין אם זו חברה, המקצועיות היא מרכיב חשוב ורמת העכשוויות מכרעת להצלחה שלכם.

קראו גם: כיצד שגיאות באתר משפיעות על קידום אתרים אורגני

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.