בניית אתרי איקומרס

מטרתם של אתרי איקומרס היא לפתח את הפעילות המסחרית של העסקים השונים וזאת כדי ליצור הכנסות שחשובות מאד לתזרים המזומנים של כל עסק.

בניית אתרי איקומרס 

הדרך המומלצת היא להיעזר במומחה לנושא בניית אתרי איקומרס או מדריך איקומרס שיכוון את בעלי העסק על דרך ההקמה של אתר זה. לאור ניסיוני הרב הוא מעניק ייעץ וליווי מרגע החשיבה על הקמת האתר, דרך ביצוע סיעור מוחות על האפיון ועד ההקמה בפועל.

אופן ההקמה מותאם לכל סוג עסק ולכן הייעוץ הוא פרטני, ממוקד ותואם באופן מדויק את סוג העסק. במהלך האפיון מבצעים מחקר שוק ולהבין באופן מפרוט מיהו קהל היעד של המוצרים הספציפיים כדי להפעיל פרסום נקודתי, אילו סוגי מוצרים אהובים עליהם ומהם הרגלי הצריכה שלהם.

בהתאם לכך מחליטים על הקטגוריות הנכונות ביותר לכל אתר. אם מדובר לדוגמה על אתר אופנה לבני הנוער הוא חייב להיות נוח מאד לשימוש, רספונססיבי, בעל אבטחה בין לאומית בנושא כרטיסי האשראי כך שהלקוחות יוכלו לרכוש את כל אחד מהפריטים, תוך ידיעה שכל המידע שלהם לא יודלף לגורמים אחרים.

נראות של אתר איקומרס 

כאשר הנראות של אתר האיקומרס היא יפה, יש בה גרפיקה מעניינת, ציורים, איורים, צילומים איכותיים וכו' הדבר מדרבן את הלקוחות לשהות באתרים הללו ולסרוק אותם על כל הרבדים שלהם. לכן מלכתחילה בונים אתרי איקומורס בטיב מעולה (ראו דוגמאות באתר https://www.shaharashkenazi.co.il) שהגולש נהנה לחבר בין האינטראקציות השונות, להתאים פריטים שונים זה לזה ובסופו של התהליך לבצע הזמנה. 

ההכנסות של בעלי העסקים מהתפעול היום יומי של אתרי איקומורס עולה מיום ליום והיה זינוק מטאורי בהכנסות בתקופת הקורונה. זו הסיבה שחשוב לבעלי העסקים להגביר את הפעילות וליצור סביבת מכירות אידאלית עבור הלקוחות.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.