שרתי אחסון: אלה סוגי השרתים הפופולאריים ביותר

את היכולות שלכם לשמר מידע, ליצור מידע ולאחסן אותו לטווח הארוך, כל מנהל או בעל עסק מעוניין לשמר על הצד הטוב ביותר. במיוחד אם העסק שלכם רק הולך וגדל מיום ליום, כמות העובדים גדולה והמשימות רק הולכות ועולות. אחד הדברים הבסיסיים עבור עסקים הוא אתר אינטרנט, שכדי להקים אותו, יש לדאוג עבורו לשני דברים ראשוניים: דומיין ושרת אחסון. כיצד תוכלו לבחור את שרת האחסון האידיאלי? הנה שלושה סוגי שרתים שחשוב להכיר:

סוגי שרתים – מהו האידיאלי ביותר בעבורכם?

יש כמה וכמה סוגי שרתים, כשעבור כל אתר נחוץ שרת אחר. כיצד תדעו באיזה שרת לבחור? הכירו את שלושה סוגי השרתים המובילים:

  1. שרת VPSיתרונותיו של שרת VPS הם מרובים, והם מתאימים עבור מרבית האתרים, החל מאתרים של עסקים קטנים, דרך אתרי תדמית ועד לאתרים גדולים.
  2. שרת פיזי – השרת הבסיסי ביותר, שממוקם בתוך מתחם העבודה שלכם ומספק תמיכת חומרה לתוכנות ולמידע של מחשבי החברה כולם. מיועד בעיקר לאתרי מסחר גדולים ולאתרים שנדרש עבורם אחסון בכמות גבוהה.
  3. שירת שיתופי – בשונה משרת פיזי רגיל, שרת שיתופי הוא שרת אחד שעליו עובדים כמה גורמים במקביל. בדרך כלל השרת ממוקם בתוך חוות שרתים ומחובר אל כל גורמי המקצוע שרוצים לעבוד עליו. וכך, חברות קטנות יכולות לרכוש שטח אחסון קטן, מתוך השרת השיתופי שמתאים בדיוק לצרכים שלהם ובעלות נוחה.

הבחירה היעילה והבטוחה ביותר לעסק – בהתאמה הנכונה לצרכים

ניהול נכון של אתר עסקי הוא ניהול שלוקח בחשבון את כל צרכי האתר והלקוחות, מתייחס לבעיות בשטח ונותן את המענה הספציפי לכל נושא. לפיכך חלק אינטגרלי מתהליך ההתאמה של שרת אחסון הוא למידת הצרכים, והתאמה של השירותים השונים אותם אתם מצפים להעניק ללקוח. כך ייתכן ותרצו למצוא שרת פיזי למקום העבודה ולא להסתמך על שרתים מרוחקים. אלו הן החלטות קטנות שמשנות לגמרי את הצורך ויכולות להקל על אנשי המקצוע במציאת השרת הנכון ביותר לחברה שלכם. ולכן אתם רוצים לקבל החלטות בתהליך מושכל.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.