מה זה איקומרס?

מה זה איקומרס

אם אתם רוצים לקחת חנות איקומרס ולהפוך אותה למפלצת מכירות עבורכם, המאמר הבא בשבילכם. אם תנברו קצת בשוק ותעקבו אחרי אנשים שנראה לכאורה שיש להם מכירות בלי סוף לאתר שלהם, תגלו נתון מאוד מעניין.

הם עובדים מידי חודש עם תקציבי פרסום ענקיים כאשר ההחזר על ההשקעה הוא מעט יותר גבוה מהסכום שהם מוציאים.

במילים אחרות הם צריכים להוציא 500,000 שקל על פרסום כדי להכניס מיליון שקל וזה עוד במקרה הטוב. הם עובדים עם כמות ולא עם איכות והתוצאות שלהם מדברות בעד עצמן. הרווח נשחק ונשאר ממש קטן.

אז איך כן אפשר לעשות את זה נכון?
מה זה איקומרס בכלל ? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

אתרי איקומרס:

אתרי איקומרס אלו אתרים שנועדו למכור מוצרים פיזיים באינטרנט. האתרים הללו מאפשרים לכם להנות מרכישה בטוחה של מגוון מוצרים בארץ ובעולם.

כיום יש הרבה ישראלים שמחזיקים חנות איקומרס משלהם ומוכרים שם מוצרים, אבל אם להיות אמיתיים כדי להצליח בתחום צריך הרבה מאוד ידע איך עובד עולם האיקומרס ואיך לשווק מוצרים בכלל.

ראשית, האתר עצמו צריך להיות בנוי נכון. הוא צריך לשדר ללקוח יושרה, אמינות ובטחון בעת הרכישה. ישנם כמה וכמה דרכים לעשות את זה.

אתר איקומרס שבנוי נכון מביא הרבה יותר מכירות לבעלים שלו מאשר אתר איקומרס שבנוי לא נכון.

בנוסף, אתם צריכים להיות אשפי שיווק כדי להצליח עם המכירות באתר. גם פיתוח המוצרים צריך להיות בהתאם למשוב שאתם מקבלים מלקוחות על מוצרים שנרכשו באתר שלכם.

לסיכום וסיום, אם אתם רוצים חנות אונליין שמוכרת גם בזמן שאתם ישנים אתם צריכים לדעת לשווק ולבנות את האתר נכון מבחינה שיווקית.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.