בניית אתרים בוורדפרס – למה זה משתלם לנו?

אחת הפלטפורמות הפופולאריות ביותר כיום לבניית אתרים, הן בקרב עסקים וחברות גדולות, הן בקרב עסקים וחברות בינוניות וקטנות, והן בקרב בעלי מקצוע ואפילו גורמים פרטיים, היא מערכת וורדפרס. 

מדובר על מערכת המאפשרת לנו לרכוש תבנית עיצוב ועליה אנחנו יכולים לבנות אתר שלם, עם מערכת ניהול אחידה, אשר בנויה כמו מערכת בלוגים, עם אפשרויות ליהנות מפ'יצרים שונים ומגוונים המתאימים לצרכים שלנו. 

וורדפרס היא מערכת בניית אתרים המבוססת על קוד פתוח, קרי, כל מתכנת יכול להוסיף אלמנט מסוים למערכת על פי צרכי הלקוח שלו והוא יכול גם להציע אותו למשתמשים אחרים על פי הצורך. חשוב להבהיר, הרבה מאוד גורמים מעדיפים להשתמש במערכת וורדפרס ולא לבנות מערכות ניהול משלהם, ולו בגלל העובדה שזו מערכת מאוד פשוטה לשימוש וכל אחד יכול להשתמש בה על פי רצונו וצרכיו. השאלה היא, מדוע בניית אתרים בוורדפרס נחשבת הרבה יותר פופולארית ממערכות אחרות דומות. 

למה עדיף להשתמש בוורדפרס?

ראשית, יש אפשרות לבנות אתרים מסוגים שונים בצורה מאוד פשוטה. לא משנה אם זה אתר מכירות, אתר אינפורמטיבי, אתר תדמית או כל סוג אחר של אתר. 

שנית, יש אפשרות לבנות אתרים עם תבניות עיצוב שונות, כאשר קיימת אפשרות לעבור מתבנית אחת לשנייה בצורה מאוד פשוטה. ניתן לרכוש תבניות מסוימות וניתן להשתמש בתבניות חינמיות .

שלישית, מי שרוכש תבנית של מערכת וורדפרס ובונה אתר דרך מערכת זו, יכול להעביר אותה כמו שהיא אל חברות אחסון שונות. אין שום בעיה לנייד את התוכן מאתר לאתר בצורה מאוד פשוטה ונוחה. 

ארבע, מדובר על מערכת נוחה, פשוטה, קלה לשימוש, גם אם לא מכירים את תחום התכנות, קל מאוד להשתמש בה. 

>המידע באדיבות קידום אתרים – עדן שרעבי

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.