בניית חנות וירטואלית

בשל העלייה במדד הפופולריות של המסחר האלקטרוני ראינו בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי חנויות פיזיות מקימים אתר חנות וירטואלית לעסק, זאת במטרה לשווק את המוצרים אונליין ולהגדיל את המכירות בעסק. בניית אתרים בכלל ובניית חנות בפרט הוא לא דבר פשוט. נכון שיש מדריכים רבים באינטרנט כיצד לבנות אתר לעסק אבל אין מחיר לניסיון. אם תנסו בעצמכם תגלו שיש משהו שיתקע אתכם באמצע העבודה כי לא תדעו איך לעשות אותו כפי שאתם רוצים, או שהאתר פתאום לא יהיה מותאם למובייל או שהעיצוב לא יראה מספיק מקצועי. 

על איזו פלטפורמה להקים את החנות הדיגיטלית שלנו?

בניית אתרים מקצועיים לעסק יכולים להיות בתכנות מלא ויכולים להתבסס על פלטפורמה לניהול תוכן. היום מאוד נדיר לתכנת אתר באופן מלא ולרוב זו לא תהיה הסיטואציה. זו גם לא האפשרות המשתלמת מבחינת מחיר ולכן בניית אתר בתכנות מלא תהיה רק במידה ויש לכם תקציב גדול, דרישות מיוחדות ולא ניתן לבצע אותן בהתבסס על מערכת תוכן מוכרת. המערכת המומלצת ביותר כיום היא זו של וורדפרס. באמצעות אלמנטור ותוסף הwoo Commerce  ניתן להקים חנות אינטרנטית נהדרת ומקצועית לעסק, להעלות ולערוך מוצרים, להפיק שוברים, לנהל את הלידים ומהכירות ועוד.

מה חשוב שיהיה באתר החנות שלנו?

קשה מאוד לאפיין בכתבה אחת את כל מה שצריך באתר חנות ובאיזו רמה אולם אתם יכולים להבין כי ללא קשר לעמודים הראשיים בתפריט יש כמה דברים שחשוב לדאוג להם. למשל חוויית משתמש ברמה גבוהה: מתקשרת להרשמה והזמנה יעילה, מהירה, נוחה ובטוחה באתר. שיפור מהירות הגלישה באתר. הוספת תפריטי ניווט נוחים. התאמת האתר למובייל. הוספת מפרט ומחירים למוצרים. ועוד מגוון אלמנטים שיהפכו את החנות שלכם לפופולרית ונעימה לגלישה ורכישה.

 

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.