בניית אתר וורדפרס

אתר האינטרנט של העסק הוא הפנים של העסק באינטרנט. באמצעות האתר שלכם תוכלו לשווק את המוצרים שלכם, לחבר אליכם את הקהל, לבנות רשימת תפוצה (מועדון לקוחות דיגיטלי) ועוד תוכלו לקרוא באתר BlogAbout. הפלטפורמה המומלצת ביותר כיום לבניית אתר אינטרנט לעסק היא מערכת ניהול התוכן של וורדפרס. מדובר במערכת קוד פתוח המאפשרת שליטה מלאה על כל מה שקורה באתר, מאפשרת שימוש בתבניות מוכנות לבסס עליהן את בניית האתר או חיבור לתוסף האלמנטור המאפשר לבנות את האתר בהתאמה אישית, מאפס, בקלות וביעילות בהתאם לצרכי העסק.

היתרונות בבניית אתר בוורדפרס:

  • מערכת ניהול תוכן ידידותית שאינה דורשת ניסיון רב בתחום כדי להקים אתר (אולם כן דורשת ניסיון והתמקצעות כדי שהאתר יהיה ברמה מקצועית ואיכותית. אם תרצו לבנות בלוג ראשוני משלכם תוכלו לעשות זאת גם באופן עצמאי). 
  • מערכת המאפשרת עבודה בעברית עם מפתחים ישראלים רבים אשר מעדכנים את המערכת וכוללים גם עדכוני RTL תומכים בשפה העברית.
  • המערכת מאפשרת שימוש באינספור דפים וקבצים בהתאם לגודל חבילת האחסון שלכם וללא הגבלה על ידי המערכת עצמה, שימוש בפרסומות כלשהן ועוד. השימוש במערכת הוא חינמי לחלוטין.
  • ניתן להשתמש בתבניות שונות (חלקן בחינם, חלקן ניתן לרכוש ברחבי האינטרנט בתשלום דרך מפתחים שונים) כדי לבסס עליהן את בניית האתר שלכם ביתר קלות.
  • ניתן להוריד תוספים שונים העוזרים לשיפור חווית המשתמש באתר, ניהול אתר מקצועי יותר, התאמת התכנים באתר לצרכי קידום אורגני ועוד.

שימוש באלמנטור להתאמה אישית של האתר לצרכי העסק:

אלמנטור הוא תוסף וורדפרס פופולרי מאוד המגיע בגרסה חינמית אולם הגרסה שלו בתשלום סמלי פותחת בפניכם (או בפני חברת בניית האתרים שלכם) עולם ומלואו שבעזרתו תוכל לבנות לכם את האתר בדיוק לפי הצרכים שלכם. באמצעות התוסף ניתן לשלוט בכל עמוד באתר, בכל סקשן בעמוד, להוסיף פיצ'רים שונים לעמוד, למקם אותם בעזרת העכבר ממש בקלות כאילו בונים פאזל. זהו אחד היתרונות הגדולים ביותר של בניית אתר וורדפרס מכל סוג.

 

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.