מכשיר סליקה EMV – כל היתרונות

כיום יש לא מעט אפשרויות סליקה שונות אשר מסייעות לבעלי עסקים לגבות תשלומים מלקוחות בכרטיסי אשראי. אפשרויות אלה מגדילות את היקף המכירות של בתי עסקים רבים, גדולים וקטנים כאחד ללא כל הבחנה. במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מכלל היתרונות של מכשירי הסליקה המתקדמים ביותר, חשוב לדעת כי כיום יש לא מעט מכשירים שונים שכדאי שתכירו. בחירה נכונה במכשיר הסליקה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם תצליח לשפר באופן ניכר את כמות המכירות שלכם. עולם הסליקה עובר שינויים ושידרוגים כל העת ולכן חשוב להתעדכן בכלל האפשרויות המתקדמות ביותר במטרה לשפר את יכולות בית העסק.

 

סליקת כרטיס האשראי ללא כל חשש

מכשיר סליקה EMV כולל לא מעט יתרונות משמעותיים לבעלי הכרטיס וכמובן לבעלי העסקים. בעזרת תקן EMV אשר החל את דרכו בשנת 2017, ניתן להבטיח את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר עבור קהל הלקוחות טכן עבור בית העסק. כיום כל לקוח מגהץ בעצמו את כרטיס האשראי ללא מסירתו למוכר בעמדת השירות. כמו כן בחודשים האחרונים בעלי הכרטיסים צריכים להקיש את הקוד הסודי של הכרטיס על מנת להצליח לרכוש בעזרתו מוצרים. כך ניתן להצליח לשמור על כספם של כל קהל הלקוחות שלכם בקלות רבה ולהימנע ממקרים לא נעימים של הונאות שונות.

 

תקן בטיחותי מיוחד שהחל את דרכו בשנת 2017

על כן בעלי עסקים רבים כיום כבר הספיקו לשלב את תקן EMV בבית העסק שלהם. אנשים רבים אשר עד לפני מספר שנים חששו לרכוש עם כרטיסי האשראי, בוחרים כיום לבצע את כל רכישותיהם בעשרת הכרטיס ולא בכסף מזומן. בחרו נכון והבטיחו את הטוב ביותר עבור קהל הלקוחות שלכם, תקן EMV שומר גם עליהם וכמובן, גם עליכם.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.