איך לבחור חברה לבניית אתרים

אין ספק שאחד השלבים הכי מהותיים שעומדים בפני עסקים בסדרי גודל שונים, בעלי עסקים, בעלי מקצוע או כל גורם אחר שמעוניין להקים אתר באינטרנט, זה השלב בו הם צריכים לבחור חברה שתהיה אחראית על בניית האתר. 

מי שמכיר את שוק בניית האתרים יודע, שכיום יש לא מעט חברות וגורמים עצמאיים שיכולים לעזור בתהליך, בין אם זה על ידי פיתוח מערכות עצמאיות ובין אם על זה ידי שימוש במערכות ופלטפורמות קיימות, כגון מערכות וורדפרס, וויקס או מערכות אחרות. השאלה היא, לפני הכל, כיצד בוחרים חברה לבניית אתרים

לפני שאנחנו נציג כמה וכמה נקודות בהקשר זה, צריך לומר, לא משנה מה גודל העסק או החברה שלנו ולא משנה מה גובה התקציב שעומד לרשותנו, תמיד עדיף שנבחר גורם מקצועי שיבצע עבורנו את השירות ולא נבצע אותו בעצמנו. נכון שאנחנו יכולים ללמוד את הנושא, אנחנו יכולים לרכוש תבנית של וורדפרס ולבנות עליה אתר, אך בשביל שהוא יהיה מקצועי ואיכותי, מוטב שנשאיר את העבודה בידיים מקצועיות, נשאיר את זה לחברה שמתמחה בנושא. 

כיצד בוחרים חברה לבניית אתרים

ראשית, אנחנו צריכים לבדוק מה החברה עשתה בעבר. אילו אתרים היא בנתה ללקוחות אחרים, בין אם מדובר בלקוחות מהתחום שלנו ובין אם מדובר בלקוחות בתחומים אחרים. הסיבה היא, כך אנחנו יכולים לראות את המקצועיות של החברה, את הסגנון, אנחנו נוכל לדעת למה בדיוק נוכל לצפות מהעבודה שהחברה תבצע עבורנו. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון אילו פונקציות, אילו פרמטרים החברה יכולה לספק לנו, איזה ערך מוסף יש לה על פני חברות אחרות. לשם כך, אנחנו צריכים לדעת אילו כלים החברה מייצרת שאין לחברות אחרות. זה יכול להיות במובן של כלים מעשיים וזה יכול להיות במובן של כלים שקשורים לעיצוב האתר. 

שלישית, חשוב לדעת איך עובדת החברה, כיצד מתנהל הקשר איתה, מה תוכנית העבודה שלה לצורך בניית אתרים ללקוחות שלה. 

ארבע, מן הסתם, אנחנו צריכים לדעת עד כמה החברה אמינה, עד כמה השירות נחשב איכותי וטוב, ועד כמה אנחנו יכולים לסמוך שהיא תעמוד בלוח הזמנים שאנחנו מכתיבים לנו.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.