שרת וירטואלי בענן – אל תישארו מאחור

האם אתם יודעים מהו מחשוב ענן? ככל הנראה לא כל אחד יודע למה הכוונה בדיוק, אבל צמד המילים הינו מוכר. שרת וירטואלי בענן, נמצא בתוך שרת שגם הוא וירטואלי בענן מרוחק.

הגיע הזמן שהעסק שלכם יתקדם

שירותי ענן הם בעצם התחליף הטוב ביותר לשרת המקומי שיש בכל חברה, באמצעותם תינתן האפשרות לגישה למידע העסקי של החברה או הארגון, וכמו כן גישה מלאה לשולחן העבודה, וזאת 24/7.

רוצים דוגמה?

ישנם אנשים העוסקים במכירות, אולם הם לא עושים זאת במשרד, הם נמצאים בשטח. במקרה של מערכת אשר פועלת באמצעות שרת וירטואלי בענן, לא יהיה להם שום צורך או הכרח לחזור למשרד ולשלוח משם מיילים או לבדוק תיקי לקוחות.

מכיוון שכולם עובדים עם מחשב נייד, הם יוכלו באמצעותו לגשת לכל מייל שמתקבל, התוכנות יתעדו בכל רגע נתון את השרת המרוחק, גם באמצע פגישה.

למה כדאי לעבור לשרת וירטואלי בענן?

בראש ובראשונה נציין כי המעבר למחשוב ענן יחסוך לכל בעל עסק בעלויות, השירות מוצע במחירים משתלמים.

מדובר במערכת אנטי וירוס, עוד מערכות הגנה, שרת דואר, ומערכת הפעלה עבורו. בנוסף, יש לרכוש אל פסק, מזגן לשרת, תוכנות הייעודיות לעסק ועוד. לכן המחיר הוא יקר יותר. אולם אם תבחרו בשרת וירטואלי VPS, בענן, כל השירותים הללו יהיו זמינים, אתם תהיו פנויים יותר במקום להתעסק עם העניינים הללו, ולא פחות חשוב – רגועים.

ניתן לגבות באמצעות ענן גם בתי עסק להם שרת, הם בהחלט לא איחרו את הרכבת ותינתן להם האפשרות לעבור למחשוב ענן.

כך יקבלו בכל עת נתונה את המידע על העסק, כל זאת ללא שום דאגות לשרת הפיזי הקיים בבית העסק, כולל המידע החשוב הנמצא שם, וזוהי גם הזדמנות לחסוך בעלויות מידי חודש.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר https://www.entersys.co.il!

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.