המדריך המלא לשימוש בפופטין

פופטין הינו תוסף חיוני עבור מי שרוצה להשתמש בפופאפים בצורה יעילה. עד לא מזמן הפופאפים היו מטרד בעיני צבור הגולשים עד שאנשים פשוט התעלמו מהם לחלוטין והם כבר לא היו אפקטיביים בכלל.

אולם שינויים באסטרטגיה של הפופאפ, מה הוא יציג, מה יהיה כתוב בו ואיך הוא יהיה מעוצב, גרמו לכך שהפופאפ חזר ומכניס לידים במרץ על ידי האתר. 

האפשרויות כדי ליצור פופאפ שעובד הן מגוונות. ניתן להשתמש באלמנטור כדי ליצור פופאפ מעוצב, את המסר אתם תקבעו אולם קודם כדאי לבדוק אלו מסרים עובדים בדרך כלל. 

פופטין הוא תוסף ידידותי המשמש כלי ליצירת פופאפים שעובדים. אז מה צריך לדעת על השימוש בתוסף ואיך זה עובד? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

שימוש בפופטין:

הגירסה הבסיסית של פופטין היא בחינם. אתם יכולים ליצור פופאפ מגניב שיתפוס את העין של הגולש ויגרום לו להשאיר את הפרטים שלו.

מילה לגבי זה. אנשים מתעלמים מפופאפים משום שהם מפריעים להם בגלישה ומסיחים את דעתם בדיוק כמו פרסומת. לכן, אנשים פתחו "עוורון באנרים" שמשמעותו שהמוח מזהה אוטומטית את הבאנר ומתעלם ממנו. כך זה גם לגבי הפופאפ או כלים לאנשי דיגיטל אחרים ויעילים.

לכן, אם אתם יכולים לעשות פופאפ מותאם אישית שעוזר לגולש במה שהוא מחפש, נותן לו בדיוק את המידע שהוא צריך בחינם, יהיו לכם המרות הרבה יותר גבוהות ואנשים ישמחו שהפואפ עזר להם לפתור את הבעיה.

בכל אופן, אם אתם רוצים מעבר לגרסה הבסיסית של התוסף, תצטרכו כנראה להוסיף תשלום עבור אחת משתי החבילות של פופטין הן מציעות כלים מעולים ועבודה יעילה מאוד עם הפואפים שלכם באתר. 

לסיום, הפופאפ באתר יכול לעזור לכם בהחלט להביא עוד לקוחות לעסק, אם רק תדעו להשתמש אתו נכון.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.