לקרוא וללמוד – 3 בלוגים שישפרו אתכם כבוני אתרים

כל אדם העוסק בדיגיטל ששואף להיות מקצוען בתחומו יודע שבדיגיטל  תמיד יש מה ללמוד, תמיד יש ממי לקבל השראה ותמיד יש ממי לקבל מידע חדש.

זה נכון כמעט בכל תחום אך בתחום כמו בניית אתרים יש להיות על היד על הדופק כל הזמן מכיוון שהטכנולוגיה מתקדמת ללא הרף, בגלל שגוגל משנה את הסטנדרטים שהיא דורשת מאתרי העולם ובגלל שלעיתים תכופות נוצרים כלים שיכולים להקל את העבודה.

ולכן עלינו כבוני אתרים לבדוק ולסרוק את האינטרנט כל הזמן כדי לא להישאר מאחור, בשביל זה הוקמו בלוגים הקשורים בוורדפרס שבהם נוכל להעמיק את הידע, להתעדכן על שיפורים ולשאוב השראה.

ישנם אינספור בלוגים שעוסקים בתחום בניית האתרים ולכן מיקדנו עבורכם שלושה בלוגים מקצועיים ומעודכנים ביותר בעלי מידע גדול ביותר בתחום.

הבלוג WPBeginner

כשמו כן הוא, עם מאמרים ומדריכים פשוטים וקלים להבנה המתמקדים במיוחד למתחילים בוורדפרס כדי לעזור למתחילם להפוך למתקדמים יותר.

הבלוג כולל המון נושאים כמו חדשות הנוגעות לוורדפרס, ביקורות, תוספים וערכות נושא.
למרות שהבלוג מוכוון יותר למתחילים, גם תותחי וורדפרס ימצאו בו המון השראה לעבודה שלהם.

WPBeginner

הבלוג של WPMU DEV

לא רק שהבלוג מעוצב בצורה מאוד מגניבה הוא גם מפוצץ במידע שיעזור לכל חברה לבניית אתרים באשר היא, המאמרים שם כוללים מידע על תוספים, אבטחה, עדכונים של תוספים או מערכת וורדפרס, שיווק וקידום.

בנוסף האתר מציע גם חשבון פרימיום שנותן לכם אפשרויות רבות כמו: תוספים מיוחדים, עזרה בקידום, אבטחה ועוד.

WPMU DEV

הבלוג של WooCommerce

ווקומרס הפך כבר מזמן לתוסף הפופולרי ביותר לחנות וירטואלית, המון מהעסקים המוכרים באינטרנט משתמשים בו כדי ליצור לעצמם הכנסה גבוהה בפשטות.

באתר התוסף יש בלוג שיוכל לעזור לבעלי אתרים להקים את החנות הדיגיטלית שלהם בעזרת מדריכים לשימוש בתוסף, ובנוסף יש בבלוג מדריכים שיעזרו לכם לשפר ולייעל את החנות הדיגיטלית שלכם בעזרת התוסף.

WooCommerce

לימודים תמידיים הם הסוד להצלחה

״אמור לי ואשכח, למד אותי ואזכור, שתף אותי ואלמד״ -בנג׳מין פרנקלין

הדרך הכי טובה ללמוד (אולי חוץ מניסיון אישי) היא ללמוד מאחרים, האינטרנט מלא במידע הקשור לבניית אתרים.
אף פעם אל תטענו שאתם לא צריכים ללמוד יותר, אף פעם אל תאמינו בזה, כי ברגע שבאמת תחשבו את זה – תראו את המתחרים שלכם עוקפים אתכם במהירות.

 

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.