הקמת אתרים

בניית אתר אינטרנט יהיה הצעד הראשון שלכם לשיווק האתר שלכם במרחב הדיגיטלי. אתר העסק יהווה את כרטיס הביקור הראשוני והטוב ביותר שלכם מול הגולשים ויאפשר לכם לקדם את המוצרים והשירותים שלכם, לקדם את המוניטין שלכם ועוד. בניית אתרים מקצועית היא לא דבר שצריך להקל בו ראש לא מבחינת חשיבות האתר, לא מבנה המבנה והעיצוב שלו ולא מבחינת העלויות שלו. הקמת אתרים מקצועיים תהיה בדרך כלל באמצעות חברת בניית אתרים מקצועית ומנוסה המעסיקה עובדים המתמחים בשירות זה. אם אתם רוצים להציג את העסק שלכם בצורה מקצועית עדיף להשאיר זאת בידי איש מקצוע מנוסה ולא לנסות להקים אתר פשוט בעצמכם שפשוט יציג אתכם בצורה לא טובה.

הקמת אתרים בשנת 2022 – דגשים חשובים:

  • ראשית כדאי לבנות את האתר על מערכת וורדפרס ובעזרת שימוש בתוסף האלמנטור. כך רוב האתרים נבנים היום. וורדפרס היא המערכת הפופולרית ביותר בעולם, הנוחה והיעילה מכולן ותוסף האלמנטור מאפשר שליטה מהירה ונוחה בכל אספקט באתר כך שגם אם תרצו בעתיד לתת לבונה אתרים אחר לנהל את האתר שלכם סביר להניח שהוא ידע לעבוד עם וורדפרס ואלמנטור.
  • בנו אתרים רספונסיביים – כלומר כאלה המותאמים לגלישה במובייל ובמסכים בגדלים שונים. שימו דגש על זה החל מימיו הראשונים של האתר שלכם באוויר.
  • עיצוב נקי ונעים לגלישה – הימנעו מצבעים זוהרים ומסנוורים מדי.
  • דאגו לשפר את חוויית המשתמש באתר כבר מהרגע הראשון: מהירות טעינה מהירה יותר, תפריטי ניווט נוחים ויעילים. תוסף נגישות מותקן, תוכן טוב וייחודי, עיצובים נקיים ונעימים לגלישה ועוד.

לסיכום; הקמת אתרים כיום היא אומנות של ממש ותמיד יש דברים חדשים שבוני האתרים לומדים ומחדדים בכישוריהם. ניסיון להקים אתר מקצועי לעסק על סמך מדריך פשוט באינטרנט יאפשר לכם להקים את האתר אבל לא הרבה מעבר לכך. היצמדו לחברת בנייה וקידום אתרים מקצועית והקימו אתר מקצועי לעסק שלכם שייתן לכם תנופה לקראת הבאת לקוחות חדשים לעסק באמצעות האינטרנט.

 

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.