עיצוב ובניית אתרים

אתר אינטרנט הוא חלון הראווה של כל עסק. במקום שהקונים יגיעו לאולם התצוגה, לחנות או למפעל היצרני, הם נכנסים לאתר האינטרנט ונחשפים למידע עצום. ללא קשר לתחום העשייה של כל חברה, אתר האינטרנט הוא מקור הכנסה נאה, אם האתר שלהם הוא גם אתר מקוון.

 

עיצוב ובניית אתרים

לאור החשיבות הרבה של אתר האינטרנט בוני האתרים מקדישים זמן רב לסיעור מוחות עם הנהלת החברה, כדי להבין היטב את תחום העיסוק באופן מפורט ומדויק. בהתאם לכך הם יוצרים את האפיונים שהם הבסיס לבניית האתר ולעיצובו.

המטרה היא לבדל כל אתר מאתרים אחרים הן אלו שהציבור מכיר והן אלו של המתחרים. הבידול הוא בנראות של האתר ובעיצוב המיוחד שסוחף את הלקוחות להישאר בו. כמו כן בקטגוריות השונות אשר בכל אחת מהן הלקוח הפוטנציאלי לומד המון.

אחת הנקודות החשובות היא לתת מידע מפורט ומקיף ככל האפשר. כאש גולש נכנס לאתר הוא רוצה לקבל את כל המעטפת של התשובות ולכן כשהוא חש שמדובר באתר רציני המפרט מכלול רב של נושאים, הוא מאד מרוצה. הוא נהנה לקרוא את המאמרים, להחכים ולהפנים את שמו של המותג.

 

אתר מקוון

אתרי תדמית רבים הופכים בסוף הדרך לאתר מכירתי. אם הגולש מעוניין הוא נכנס לאופציה זו ורואה את הפריטים שנמכרים. על כל מוצר יש את מלוא המידע, כמו מידות, גודל, צבעים, איכות המוצר, תמונות וסרטונים.

כמו כן האתר מפרט את שיטות התשלום המאובטחות והרב גוניות. נקודות שחשובות ללקוחות הן מהירות הגעת החבילה, מעקב אחר המשלוחים, אפשרות שיחה עם שירות הלקוחות באמצעות כפתור ווטס אפ וכל אופציה אחרת שמקרבת את הלקוח למקור המידע, כדי לקבל את מלוא התשובות.

 

פנו אלינו עוד היום לייעוץ מקצועי – חברת פרסום UPPER.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.