רכישת תמונות באינטרנט – כללי שימוש בסיסיים

רכישת תמונות באינטרנט בפעם הראשונה, מגיעה לעתים קרובות עם הרבה שאלות. אולי אינכם בטוחים בדיוק כיצד להשתמש בתמונות מלאי באופן חוקי ואתי, או שאתם רוצים לייעץ לצוות שלכם, לסטודנטים או לקולגות כיצד להשתמש נכון בתמונות מהאינטרנט.

רכישת תמונות באינטרנט – כללי שימוש בסיסיים |

אם אתם נאבקים להבין את הכללים החוקיים לשימוש בתמונות מלאי לפרויקט שלכם, או שאתם מוצפים מידע על ההשלכות החוקיות והאתיות של שימוש בתמונות מלאי – מדריך זה יכסה אתכם.

אם אתם רוצים ללמוד את הכללים לצילומי תמונות כדי להשתמש בהם בעסק שלכם, הרשימה שלנו עם טיפים של מומחים ליצירת תוכן חזותי היא חובה בשבילכם.

שימוש בתמונות מלאי כדי לעודד את מעורבות המשתמשים |

בהתבסס על הנתונים הסטטיסטיים שאנשים נמשכים יותר לפוסטים מקוונים שיש להם תוכן חזותי, יותר ויותר ארגונים משתמשים בתמונות של מלאי כדי לעודד מעורבות, ראו דוגמא כאן. הבעיה עם זה היא, שתמונות מאגר מסוימות שמשתמשות בהן הן גנריות ואין להן שום קשר לסיפור.

הדבר נכון במיוחד לבלוגים שעושים שימוש בתמונות מלאי דרמטיות למטרות פיתיון של קליקים, שנועדו לתפוס את תשומת ליבם של משתמשים מקוונים. 

בחירת תמונה מתאימה לאתר שלכם |

בחירת התמונה המתאימה לאתר שלכם, יכולה להיות משימה ארוכה, אך שווה את המאמץ כשאתם עוסקים בקהל היעד האידיאלי שלכם.

פרקטיקה אחרת לא אתית, המשמשת להנעת תנועה, היא יצירת גלריות מקוונות גדולות. גלריות אלה כוללות בדרך כלל תמונות שאין בהן סיפור. הן מועלות בדרך כלל למטרה היחידה של יצירת מעורבות ויצירת קליקים נוספים. קראו בהרחבה בכתובת https://industrialstrengthsem.com!

חשוב שגם את התמונות שאתם מעלים לאתר שלכם, תעלו באופן שיהיה הקשר בין הנאמר או הנמכר באתר שלכם.

מילי שמעון

מילי שמעון

בונה אתרים ומומחית בעיצוב גרפי עם שנות 10 שנות ניסיון בתחום.